Podsumowanie MP U23 w Sieradzu

Osiem medali wywalczyli zawodnicy KS AZS AWF Kraków na Mistrzostwach Polski U23 w Sieradzu, które odbywały sie w dniach 30.06-1.07. Krążki z najcenniejszego kruszcu zdobyli: Klaudia Siciarz w biegu na 100m płotki z nowym rekordem życiowym 13,12; Jakub Mordyl w biegu na 400m przez płotki oraz sztafeta 4x400m mężczyzn w składzie Jakub Mordyl, Mariusz Jurczyk, Patryk Marmon, Sebastian Szkoła. Srebrne medale: Klaudia Siciarz w biegu na 100m oraz sztafeta 4x100m meżczyzn w składzie Artur Wasilewski, Jakub Janiak, Łukasz Żak, Sebastian Szkoła. Brązowe medale Filip Sacha w trójskoku, Mariola Karas w biegu na 400m oraz sztafeta 4x100m kobiet w składzie Karolina Cuber, Justyna Bryzek, Karolina Kozłowska i Klaudia Siciarz.

Na uwage zasługują także punktowane wyniki w scisłej ósemce:Paulina Górak 4 miejsce w biegu na 1500m; Ewa Mirek 5 miejsce w pchnięciu kulą, Patryk Marmon 6 miejsce na 800 i 1500m; Grzegorz Kunc 8 miejsce na 800 i 1500m; Mariusz Jurczyk 7 miejsce na 400m przez płotki i 8 miejsce na 400m; Jakub Mordyl 5 miejsce na 400m; Katarzyna Mirek 6 miejsce w skoku wzwyż oraz sztafeta 4x400m w składzie Górak Paulina, Suder Magdalena, Bryzek Joanna, Cuber Karolina 5 miejsce

W klasyfikacji medalowej KS AZS AWF Kraków zajął trzecie miejsce, natomiast w klasyfikacji punktowej pierwsze miejsce wyprzedzając KS AZS AWF Wrocław i OŚ AZS AWF Poznań.