Legitymacje AZS 2023/24 is open

Uruchamiamy nowy system członkowski Planeta AZS na rok akademicki 2023/2024

Główna zmiana w działaniu systemu to obowiązek akceptacji wniosku o członkostwo przez Klub AZS. Nie ma możliwości uzyskania członkostwa bez akceptacji Klubu. Oznacza to, że po wypełnieniu formularza (odnawiającego lub nowego członka) zostaje on przesłany do Klubu. Po weryfikacji i jego akceptacji NA E-MAIL UŻYTKOWNIKA PRZESŁANY ZOSTAJE LINK DO PŁATNOŚCI – dopiero po jego wykonaniu członkostwo jest kompletne, a ubezpieczenie obowiązuje od dnia następnego. 

UWAGA! Wszystkie osoby, które w zeszłym roku zakładały konto na platformie SORGA otrzymają (na podany w systemie adres mailowy) LINK do odnowienia składek członkowskich.

Wymagane dokumenty, wysokości składek, opcje ubezpieczenia oraz instrukcja wyrabiania członkostwa - dostępna w zakładce "WYRÓB LEGITYMACJĘ"

Realizacja programów is open

 

Klub realizuje zadania: "Przygotowanie zawodników KS AZS AWF Kraków do reprezentowania Małopolski w finałach ogólnopolskich współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży w ramach państwowego Systemu Sportu Młodzieżowego", "IV Runda Paralekkoatletycznego Grand Prix Polski. V Ogólnopolski Mityng Integracyjny" oraz "Małopolski Klub - KS AZS Kraków" przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Klub realizuje zadania Gminy Miejskiej Kraków „w zakresie sprzyjania rozwojowi sportu w 2023 roku” pod nazwą "Pasja sportowa z AZS-em".

Klub realizuje zadanie "Aktywizacja sportowa dzieci i młodzieży z AZS-em" współfinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków- "Zadanie realizowane ze środków miasta Krakowa" w ramach umowy nr 27/R/2024.

Klub realizuje zadanie w zakresie "Szkolenia i współzawodnictwa sportowego młodzieży, realizowanego w Akademickich Centrach Szkolenia Sportowego” dofinansowanego ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki.

Klub realizuje zadanie: „Organizacja zajęć sekcji sportowych” oraz "Organizacja imprez sportowych" finansowane ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej  na podstawie umowy nr 2023/0123/0076/Sub.C/DS-SN/1/MR z dnia 19.06.2023 oraz umowy nr 2023/0085/0076/Sub.C/DS-SN/2/MR z dnia 2.05.2023.

Klub realizuje zadanie pod nazwą "Zajęcia sekcji wioślarstwa" dofinansowane ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na podstawie umowy nr ZZO/000470/06/D z dnia 28.09.2023 r.

 

Sukcesy podczas Mistrzostw Małopolski

W mijającym roku nasi sportowcy po raz pierwszy poddali się poważnemu sprawdzianowi umiejętności jakie zdobyli podczas naszych zajęć. Rzeczywistość zaskoczyła pozytywnie nas wszystkich i podczas Mistrzostw Małopolski zdobyliśmy 4 medale!

Oto sukcesy podopiecznych naszych trenerek Ewy Ślusarczyk i Marty Guji:

  • V-ce mistrz Małopolski - skok wzwyż - Szymon Kwandrans 
  • V-ce mistrz Małopolski - 100m ppł - Grzegorz Ząbczyk
  • V-ce mistrzowie Małopolski - sztafeta szwedzka - Grzegorz Ząbczyk, Bartosz Płaszewski, Rafał Guzik, Szymon Kwandrans
  • III  m-ce Mistrzostw Małopolski - skok w dal - Szymon Kwandrans

ponadto:

  • VIII m-ce Mistrzostw Małopolski - skok w dal - Sonia Pacześniak
  • IX m-ce Mistrzostw Małopolski - bieg na 300m - Tymoteusz Cichy

Nasi mistrzowie:

Naszym medalistom i trenerkom serdecznie sportowo gratulujemy!

Jednocześnie liczymy na podobne sukcesy w nadchodzącym roku. Mamy podstawy do tego ponieważ już rozpoczęliśmy przygotowania.

Zapraszamy wszystkich chętnych do zabawy z nami. Każdy z Was może być mistrzem. Najważniejsza jednak jest doskonała zabawa we wspaniałej atmosferze, a jej efektem da nam to, ze będziemy mistrzami sami dla siebie :)