Legitymacje AZS 2023/24 is open

Uruchamiamy nowy system członkowski Planeta AZS na rok akademicki 2023/2024

Główna zmiana w działaniu systemu to obowiązek akceptacji wniosku o członkostwo przez Klub AZS. Nie ma możliwości uzyskania członkostwa bez akceptacji Klubu. Oznacza to, że po wypełnieniu formularza (odnawiającego lub nowego członka) zostaje on przesłany do Klubu. Po weryfikacji i jego akceptacji NA E-MAIL UŻYTKOWNIKA PRZESŁANY ZOSTAJE LINK DO PŁATNOŚCI – dopiero po jego wykonaniu członkostwo jest kompletne, a ubezpieczenie obowiązuje od dnia następnego. 

UWAGA! Wszystkie osoby, które w zeszłym roku zakładały konto na platformie SORGA otrzymają (na podany w systemie adres mailowy) LINK do odnowienia składek członkowskich.

Wymagane dokumenty, wysokości składek, opcje ubezpieczenia oraz instrukcja wyrabiania członkostwa - dostępna w zakładce "WYRÓB LEGITYMACJĘ"

Realizacja programów is open

 

Klub realizuje zadania: "Przygotowanie zawodników KS AZS AWF Kraków do reprezentowania Małopolski w finałach ogólnopolskich współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży w ramach państwowego Systemu Sportu Młodzieżowego", "III Runda Paralekkoaltetycznego Grand Prix Polski. III Ogólnopolski Mityng Integracyjny" oraz "Małopolski Klub" przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Klub realizuje zadania Gminy Miejskiej Kraków „w zakresie sprzyjania rozwojowi sportu w 2023 roku” pod nazwą "Pasja sportowa z AZS-em" oraz "Aktywizacja ruchowa bez granic" współfinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

Klub realizuje zadanie w zakresie "Szkolenia i współzawodnictwa sportowego młodzieży, realizowanego w Akademickich Centrach Szkolenia Sportowego” dofinansowanego ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki.

Klub realizuje zadanie: „Organizacja zajęć sekcji sportowych” oraz "Organizacja imprez sportowych" finansowane ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej  na podstawie umowy nr 2023/0123/0076/Sub.C/DS-SN/1/MR z dnia 19.06.2023 oraz umowy nr 2023/0085/0076/Sub.C/DS-SN/2/MR z dnia 2.05.2023.

 

XXIX OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE MŁODZIEŻY W GIMNASTYCE SPORTOWEJ KOBIET I MĘŻCZYZN

SUKCES JUNIORÓW MŁODSZYCH NA XXIX OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE MŁODZIEŻY W GIMNASTYCE SPORTOWEJ KOBIET I MĘŻCZYZN.
Po wczorajszym świetnym starcie w zmaganiach wielobojowych, dziś nasi zawodnicy otworzyli worek z medalami dokładając 6 krążków w rywalizacji w finałach
KLASA II
Bartłomiej Szczubiał
1 miejsce - wielobój
2 miejsce - drążek
 3 miejsce - koń z łękami
Matusz Borovyk
18 miejsce - wielobój
5 miejsce - ćw. wolne
6 miejsce - kółka
KLASA III
Platon Riazanov
5 miejsce - wielobój
1 miejsce - drążek
3 miejsce - kółka
Alan Kramarczyk
6 miejsce - wielobój
1 miejsce - skok
6 miejsce - drążek
Franciszek Kołodziejczyk
12 miejsce - wielobój
2 miejsce - ćw. wolne
6 miejsce - kółka
Maksymilian Wyleżoł
13 miejsce - wielobój
6 miejsce - poręcze
7 miejsce - koń z łękami
Dominik Szczubiał
24 miejsce - wielobój
4 miejsce - skok
Dawid Udumyan
36 miejsce - wielobój
Filip Juszczyk
37 miejsce - wielobój
Nasi zawodnicy Bartek, Franek, Platon i Darek zostali odznaczeni kółkami olimpijskimi jako medaliści Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.
Klub AZS AWF Kraków został 6 najlepszym klubem w Polsce w klasyfikacji generalnej klubowej.
Województwo małopolskie, w skład którego wchodzą Gimnastyka AZS AWF Kraków KS Korona Kraków TS Wisła Kraków Sekcja Gimnastyki Sportowej. UKS Gimnazjon zajęło 2 miejsce w klasyfikacji województw.
Gratulujemy wszystkim zawodnikom oraz trenerom wspaniałych osiągnięć.