Legitymacje AZS 2022/23 is open

Uruchamiamy nowy system członkowski Planeta AZS na rok akademicki 2022/2023

Główna zmiana w działaniu systemu to obowiązek akceptacji wniosku o członkostwo przez Klub AZS. Nie ma możliwości uzyskania członkostwa bez akceptacji Klubu. Oznacza to, że po wypełnieniu formularza (odnawiającego lub nowego członka) zostaje on przesłany do Klubu. Po weryfikacji i jego akceptacji NA E-MAIL UŻYTKOWNIKA PRZESŁANY ZOSTAJE LINK DO PŁATNOŚCI – dopiero po jego wykonaniu członkostwo jest kompletne, a ubezpieczenie obowiązuje od dnia następnego. 

UWAGA! Wszystkie osoby, które w zeszłym roku zakładały konto na platformie SORGA otrzymają (na podany w systemie adres mailowy) LINK do odnowienia składek członkowskich.

Wymagane dokumenty, wysokości składek, opcje ubezpieczenia oraz instrukcja wyrabiania członkostwa - dostępna w zakładce "WYRÓB LEGITYMACJĘ"

Realizacja programów is open

Klub realizuje zadania: "Przygotowanie zawodników KS AZS AWF Kraków do reprezentowania Małopolski w finałach ogólnopolskich współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży w ramach państwowego Systemu Sportu Młodzieżowego" oraz "III Runda Paralekkoaltetycznego Grand Prix Polski. III Ogólnopolski Mityng Integracyjny" przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Klub realizuje zadanie Gminy Miejskiej Kraków „w zakresie sprzyjania rozwojowi sportu w 2022 roku” pod nazwą "Pasja sportowa z AZS-em" współfinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków, więcej informacji na stronie KRK.Sport

Klub realizuje zadanie w zakresie "Szkolenia i współzawodnictwa sportowego młodzieży, realizowanego w Akademickich Centrach Szkolenia Sportowego” dofinansowanego ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki

Klub realizuje zadanie: „Organizacja zajęć sekcji sportowych” finansowane ze środków Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu na podstawie umowy nr. 2021/0060/0076/SubC/DS-SN/1/MR z dn. 19.05.2021 r. 

Gloria Klughardt zdobywa dwa medale

Polska szpadzistka Gloria Klughardt zajęła trzecie miejsce na Pucharze Świata U-20 w szermierce, który odbył się w Udine we Włoszech. Gloria rozpoczęła turniej z impetem, wygrywając pięć walk w grupie i rozstawiając się z numerem 13. Okazało się, że to nie był jej pechowy numer, ponieważ w eliminacjach bezpośrednich Gloria kontynuowała swoją formę, pokonując kolejno Greczynkę Boronkay Christina, Niemkę Alves de Lima Carolina, Izraelkę Bogdanov Adele 🇮🇱 i Włoszkę Siletti Vittoria. W ćwierćfinale pokonała także swoją koleżankę z Reprezentacji Polski, Cieślik Cecylię. Ostatecznie Klughardt przegrała w walce o finał z Izraelką Kravets Alexandrą, ale jej trzecie miejsce to imponujące osiągnięcie.

Gratulujemy Glorii Klughardt i jej trenerowi Radosławowi Zawrotniakowi oraz całej społeczności 🤺 AZS AWF Kraków za osiągnięty sukces. Trzecie miejsce na Pucharze Świata to ogromny powód do dumy i satysfakcji. Życzymy Glorii i całemu zespołowi dalszych sukcesów i trzymamy kciuki za ich dalszą pracę.