Legitymacje AZS 2023/24 is open

Uruchamiamy nowy system członkowski Planeta AZS na rok akademicki 2023/2024

Główna zmiana w działaniu systemu to obowiązek akceptacji wniosku o członkostwo przez Klub AZS. Nie ma możliwości uzyskania członkostwa bez akceptacji Klubu. Oznacza to, że po wypełnieniu formularza (odnawiającego lub nowego członka) zostaje on przesłany do Klubu. Po weryfikacji i jego akceptacji NA E-MAIL UŻYTKOWNIKA PRZESŁANY ZOSTAJE LINK DO PŁATNOŚCI – dopiero po jego wykonaniu członkostwo jest kompletne, a ubezpieczenie obowiązuje od dnia następnego. 

UWAGA! Wszystkie osoby, które w zeszłym roku zakładały konto na platformie SORGA otrzymają (na podany w systemie adres mailowy) LINK do odnowienia składek członkowskich.

Wymagane dokumenty, wysokości składek, opcje ubezpieczenia oraz instrukcja wyrabiania członkostwa - dostępna w zakładce "WYRÓB LEGITYMACJĘ"

Realizacja programów is open

 

Klub realizuje zadania: "Przygotowanie zawodników KS AZS AWF Kraków do reprezentowania Małopolski w finałach ogólnopolskich współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży w ramach państwowego Systemu Sportu Młodzieżowego", "IV Runda Paralekkoatletycznego Grand Prix Polski. V Ogólnopolski Mityng Integracyjny" oraz "Małopolski Klub - KS AZS Kraków" przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Klub realizuje zadania Gminy Miejskiej Kraków „w zakresie sprzyjania rozwojowi sportu w 2023 roku” pod nazwą "Pasja sportowa z AZS-em".

Klub realizuje zadanie "Aktywizacja sportowa dzieci i młodzieży z AZS-em" współfinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków- "Zadanie realizowane ze środków miasta Krakowa" w ramach umowy nr 27/R/2024.

Klub realizuje zadanie w zakresie "Szkolenia i współzawodnictwa sportowego młodzieży, realizowanego w Akademickich Centrach Szkolenia Sportowego” dofinansowanego ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki.

Klub realizuje zadanie: „Organizacja zajęć sekcji sportowych” oraz "Organizacja imprez sportowych" finansowane ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej  na podstawie umowy nr 2023/0123/0076/Sub.C/DS-SN/1/MR z dnia 19.06.2023 oraz umowy nr 2023/0085/0076/Sub.C/DS-SN/2/MR z dnia 2.05.2023.

Klub realizuje zadanie pod nazwą "Zajęcia sekcji wioślarstwa" dofinansowane ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na podstawie umowy nr ZZO/000470/06/D z dnia 28.09.2023 r.

 

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI ORAZ PUCHAR POLSKI SENIORÓW I JUNIORÓW

Ogromny sukces naszych zawodników podczas indywidualnych Mistrzostw Polski oraz Pucharu Polski Seniorów i Juniorów.
Nasi zawodnicy wracają z Zabrza z 14 medalami.
Mistrzem Polski Seniorów został Filip Sasnal.
Brązowy medal Mistrzostw Polski Juniorów został Filip Koperski.
Do 2 medali wywalczonych w sobotę w wieloboju nasi zawodnicy dołożyli jeszcze 12 w finałach.
SENIORZY:
Filip Sasnal
1. Wielobój- złoto
1. Skok -złoto
1. Poręcze -złoto
2. Kółka - srebro
2. Drążek - srebro
4. Ćw. wolne
5. Koń z łękami
Radosław Szymczyk
9. Wielobój
1. Koń z łękami -zloto
2. Ćw. wolne -srebro
3. Poręcze -brąz
7. Skok
Michał Bober
5. Wielobój
4. Skok
4. Drążek
6. Ćw. wolne
6. Kółka
6. Poręcze
7. Koń z łękami
JUNIORZY:
Franciszek Korbiel
5. Wielobój
2. Koń z łękami -srebro
3. Kółka -brąz
4. Drążek
Filip Koperski
3. Wielobój -brąz
2. Poręcze - srebro
4. Skok
5. Drążek
Karol Kołodziejczyk
7. Wielobój
2. Drążek -srebro
3. Ćw. wolne -brąz
5. Poręcze
Tymoteusz Ćwiek
11. Wielobój
6. Ćw. Wolne
7. Kółka
8. Koń z łękami
 
 
Gratulacje dla zawodników oraz trenerów Marcina Kaźmierczaka oraz Piotra Mikołajka.