Legitymacje AZS 2023/24 is open

Uruchamiamy nowy system członkowski Planeta AZS na rok akademicki 2023/2024

Główna zmiana w działaniu systemu to obowiązek akceptacji wniosku o członkostwo przez Klub AZS. Nie ma możliwości uzyskania członkostwa bez akceptacji Klubu. Oznacza to, że po wypełnieniu formularza (odnawiającego lub nowego członka) zostaje on przesłany do Klubu. Po weryfikacji i jego akceptacji NA E-MAIL UŻYTKOWNIKA PRZESŁANY ZOSTAJE LINK DO PŁATNOŚCI – dopiero po jego wykonaniu członkostwo jest kompletne, a ubezpieczenie obowiązuje od dnia następnego. 

UWAGA! Wszystkie osoby, które w zeszłym roku zakładały konto na platformie SORGA otrzymają (na podany w systemie adres mailowy) LINK do odnowienia składek członkowskich.

Wymagane dokumenty, wysokości składek, opcje ubezpieczenia oraz instrukcja wyrabiania członkostwa - dostępna w zakładce "WYRÓB LEGITYMACJĘ"

Realizacja programów is open

 

Klub realizuje zadania: "Przygotowanie zawodników KS AZS AWF Kraków do reprezentowania Małopolski w finałach ogólnopolskich współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży w ramach państwowego Systemu Sportu Młodzieżowego", "IV Runda Paralekkoatletycznego Grand Prix Polski. V Ogólnopolski Mityng Integracyjny" oraz "Małopolski Klub - KS AZS Kraków" przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Klub realizuje zadania Gminy Miejskiej Kraków „w zakresie sprzyjania rozwojowi sportu w 2023 roku” pod nazwą "Pasja sportowa z AZS-em" oraz "Aktywizacja ruchowa bez granic" współfinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

Klub realizuje zadanie w zakresie "Szkolenia i współzawodnictwa sportowego młodzieży, realizowanego w Akademickich Centrach Szkolenia Sportowego” dofinansowanego ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki.

Klub realizuje zadanie: „Organizacja zajęć sekcji sportowych” oraz "Organizacja imprez sportowych" finansowane ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej  na podstawie umowy nr 2023/0123/0076/Sub.C/DS-SN/1/MR z dnia 19.06.2023 oraz umowy nr 2023/0085/0076/Sub.C/DS-SN/2/MR z dnia 2.05.2023.

Klub realizuje zadanie pod nazwą "Zajęcia sekcji wioślarstwa" dofinansowane ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na podstawie umowy nr ZZO/000470/06/D z dnia 28.09.2023 r.

 

Konferencja prasowa sekcji wioślarskiej KS AZS AWF Kraków

W dniu 30 maja2023 r. na klubowej przystani wioślarskiej odbyła się konferencja prasowa podsumowująca starty naszych zawodniczek i zawodników podczas Mistrzostw Europy Juniorów i Seniorów.

W konferencji udział wzięli przedstawiciele mediów, medalista olimpijska Maria Sajdak, sympatycy wioślarstwa oraz medaliści Mistrzostw Europy Juniorów i finaliści Mistrzostw Europy Seniorów:

Barbara Stępień i Emilia Szczęch– srebrny medal w konkurencji czwórki podwójnej – trenerka klubowa i  prowadząca w reprezentacji Iwona Wójcik-Pietruszka

Tristan Hervet – złoty medal w konkurencji czwórki podwójnej – trenerka klubowa – Iwona Wójcik-Pietruszka

Katarzyna Wełna – czwarte miejsce - dwójka podwójna wagi lekkiej - trener klubowy - Jakub Urban

Piotr Juszczak – ósemka mężczyzn – szóste miejsce - trener klubowy - Artur Leśniak

Gratulujemy osiągnięć zawodnikom i trenerom. Dziękujemy za reprezentowanie Klubu na międzynarodowej arenie. Czekamy na więcej...

Na zdjęciu od lewej: olimpijka Marysia, Barbara, Tristan, Emilia, Kasia, Piotrek, nadzieje sportowe współpracującego z naszym klubem UKS 1993 (Laura i Zuzanna), trenerka Iwona i trener Jakub