Legitymacje AZS 2023/24 is open

Uruchamiamy nowy system członkowski Planeta AZS na rok akademicki 2023/2024

Główna zmiana w działaniu systemu to obowiązek akceptacji wniosku o członkostwo przez Klub AZS. Nie ma możliwości uzyskania członkostwa bez akceptacji Klubu. Oznacza to, że po wypełnieniu formularza (odnawiającego lub nowego członka) zostaje on przesłany do Klubu. Po weryfikacji i jego akceptacji NA E-MAIL UŻYTKOWNIKA PRZESŁANY ZOSTAJE LINK DO PŁATNOŚCI – dopiero po jego wykonaniu członkostwo jest kompletne, a ubezpieczenie obowiązuje od dnia następnego. 

UWAGA! Wszystkie osoby, które w zeszłym roku zakładały konto na platformie SORGA otrzymają (na podany w systemie adres mailowy) LINK do odnowienia składek członkowskich.

Wymagane dokumenty, wysokości składek, opcje ubezpieczenia oraz instrukcja wyrabiania członkostwa - dostępna w zakładce "WYRÓB LEGITYMACJĘ"

Realizacja programów is open

 

Klub realizuje zadania: "Przygotowanie zawodników KS AZS AWF Kraków do reprezentowania Małopolski w finałach ogólnopolskich współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży w ramach państwowego Systemu Sportu Młodzieżowego", "III Runda Paralekkoaltetycznego Grand Prix Polski. III Ogólnopolski Mityng Integracyjny" oraz "Małopolski Klub" przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Klub realizuje zadania Gminy Miejskiej Kraków „w zakresie sprzyjania rozwojowi sportu w 2023 roku” pod nazwą "Pasja sportowa z AZS-em" oraz "Aktywizacja ruchowa bez granic" współfinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

Klub realizuje zadanie w zakresie "Szkolenia i współzawodnictwa sportowego młodzieży, realizowanego w Akademickich Centrach Szkolenia Sportowego” dofinansowanego ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki.

Klub realizuje zadanie: „Organizacja zajęć sekcji sportowych” oraz "Organizacja imprez sportowych" finansowane ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej  na podstawie umowy nr 2023/0123/0076/Sub.C/DS-SN/1/MR z dnia 19.06.2023 oraz umowy nr 2023/0085/0076/Sub.C/DS-SN/2/MR z dnia 2.05.2023.

 

Konferencja prasowa sekcji wioślarskiej KS AZS AWF Kraków

W dniu 30 maja2023 r. na klubowej przystani wioślarskiej odbyła się konferencja prasowa podsumowująca starty naszych zawodniczek i zawodników podczas Mistrzostw Europy Juniorów i Seniorów.

W konferencji udział wzięli przedstawiciele mediów, medalista olimpijska Maria Sajdak, sympatycy wioślarstwa oraz medaliści Mistrzostw Europy Juniorów i finaliści Mistrzostw Europy Seniorów:

Barbara Stępień i Emilia Szczęch– srebrny medal w konkurencji czwórki podwójnej – trenerka klubowa i  prowadząca w reprezentacji Iwona Wójcik-Pietruszka

Tristan Hervet – złoty medal w konkurencji czwórki podwójnej – trenerka klubowa – Iwona Wójcik-Pietruszka

Katarzyna Wełna – czwarte miejsce - dwójka podwójna wagi lekkiej - trener klubowy - Jakub Urban

Piotr Juszczak – ósemka mężczyzn – szóste miejsce - trener klubowy - Artur Leśniak

Gratulujemy osiągnięć zawodnikom i trenerom. Dziękujemy za reprezentowanie Klubu na międzynarodowej arenie. Czekamy na więcej...

Na zdjęciu od lewej: olimpijka Marysia, Barbara, Tristan, Emilia, Kasia, Piotrek, nadzieje sportowe współpracującego z naszym klubem UKS 1993 (Laura i Zuzanna), trenerka Iwona i trener Jakub