Legitymacje AZS 2023/24 is open

Uruchamiamy nowy system członkowski Planeta AZS na rok akademicki 2023/2024

Główna zmiana w działaniu systemu to obowiązek akceptacji wniosku o członkostwo przez Klub AZS. Nie ma możliwości uzyskania członkostwa bez akceptacji Klubu. Oznacza to, że po wypełnieniu formularza (odnawiającego lub nowego członka) zostaje on przesłany do Klubu. Po weryfikacji i jego akceptacji NA E-MAIL UŻYTKOWNIKA PRZESŁANY ZOSTAJE LINK DO PŁATNOŚCI – dopiero po jego wykonaniu członkostwo jest kompletne, a ubezpieczenie obowiązuje od dnia następnego. 

UWAGA! Wszystkie osoby, które w zeszłym roku zakładały konto na platformie SORGA otrzymają (na podany w systemie adres mailowy) LINK do odnowienia składek członkowskich.

Wymagane dokumenty, wysokości składek, opcje ubezpieczenia oraz instrukcja wyrabiania członkostwa - dostępna w zakładce "WYRÓB LEGITYMACJĘ"

Realizacja programów is open

 

Klub realizuje zadania: "Przygotowanie zawodników KS AZS AWF Kraków do reprezentowania Małopolski w finałach ogólnopolskich współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży w ramach państwowego Systemu Sportu Młodzieżowego", "IV Runda Paralekkoatletycznego Grand Prix Polski. V Ogólnopolski Mityng Integracyjny" oraz "Małopolski Klub - KS AZS Kraków" przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Klub realizuje zadania Gminy Miejskiej Kraków „w zakresie sprzyjania rozwojowi sportu w 2023 roku” pod nazwą "Pasja sportowa z AZS-em".

Klub realizuje zadanie "Aktywizacja sportowa dzieci i młodzieży z AZS-em" współfinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków- "Zadanie realizowane ze środków miasta Krakowa" w ramach umowy nr 27/R/2024.

Klub realizuje zadanie w zakresie "Szkolenia i współzawodnictwa sportowego młodzieży, realizowanego w Akademickich Centrach Szkolenia Sportowego” dofinansowanego ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki.

Klub realizuje zadanie: „Organizacja zajęć sekcji sportowych” oraz "Organizacja imprez sportowych" finansowane ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej  na podstawie umowy nr 2023/0123/0076/Sub.C/DS-SN/1/MR z dnia 19.06.2023 oraz umowy nr 2023/0085/0076/Sub.C/DS-SN/2/MR z dnia 2.05.2023.

Klub realizuje zadanie pod nazwą "Zajęcia sekcji wioślarstwa" dofinansowane ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na podstawie umowy nr ZZO/000470/06/D z dnia 28.09.2023 r.

 

XXIX OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE MŁODZIEŻY W GIMNASTYCE SPORTOWEJ KOBIET I MĘŻCZYZN

SUKCES JUNIORÓW MŁODSZYCH NA XXIX OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE MŁODZIEŻY W GIMNASTYCE SPORTOWEJ KOBIET I MĘŻCZYZN.
Po wczorajszym świetnym starcie w zmaganiach wielobojowych, dziś nasi zawodnicy otworzyli worek z medalami dokładając 6 krążków w rywalizacji w finałach
KLASA II
Bartłomiej Szczubiał
1 miejsce - wielobój
2 miejsce - drążek
 3 miejsce - koń z łękami
Matusz Borovyk
18 miejsce - wielobój
5 miejsce - ćw. wolne
6 miejsce - kółka
KLASA III
Platon Riazanov
5 miejsce - wielobój
1 miejsce - drążek
3 miejsce - kółka
Alan Kramarczyk
6 miejsce - wielobój
1 miejsce - skok
6 miejsce - drążek
Franciszek Kołodziejczyk
12 miejsce - wielobój
2 miejsce - ćw. wolne
6 miejsce - kółka
Maksymilian Wyleżoł
13 miejsce - wielobój
6 miejsce - poręcze
7 miejsce - koń z łękami
Dominik Szczubiał
24 miejsce - wielobój
4 miejsce - skok
Dawid Udumyan
36 miejsce - wielobój
Filip Juszczyk
37 miejsce - wielobój
Nasi zawodnicy Bartek, Franek, Platon i Darek zostali odznaczeni kółkami olimpijskimi jako medaliści Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.
Klub AZS AWF Kraków został 6 najlepszym klubem w Polsce w klasyfikacji generalnej klubowej.
Województwo małopolskie, w skład którego wchodzą Gimnastyka AZS AWF Kraków KS Korona Kraków TS Wisła Kraków Sekcja Gimnastyki Sportowej. UKS Gimnazjon zajęło 2 miejsce w klasyfikacji województw.
Gratulujemy wszystkim zawodnikom oraz trenerom wspaniałych osiągnięć.