Legitymacje AZS 2023/24 is open

Uruchamiamy nowy system członkowski Planeta AZS na rok akademicki 2023/2024

Główna zmiana w działaniu systemu to obowiązek akceptacji wniosku o członkostwo przez Klub AZS. Nie ma możliwości uzyskania członkostwa bez akceptacji Klubu. Oznacza to, że po wypełnieniu formularza (odnawiającego lub nowego członka) zostaje on przesłany do Klubu. Po weryfikacji i jego akceptacji NA E-MAIL UŻYTKOWNIKA PRZESŁANY ZOSTAJE LINK DO PŁATNOŚCI – dopiero po jego wykonaniu członkostwo jest kompletne, a ubezpieczenie obowiązuje od dnia następnego. 

UWAGA! Wszystkie osoby, które w zeszłym roku zakładały konto na platformie SORGA otrzymają (na podany w systemie adres mailowy) LINK do odnowienia składek członkowskich.

Wymagane dokumenty, wysokości składek, opcje ubezpieczenia oraz instrukcja wyrabiania członkostwa - dostępna w zakładce "WYRÓB LEGITYMACJĘ"

Realizacja programów is open

 

Klub realizuje zadania: "Przygotowanie zawodników KS AZS AWF Kraków do reprezentowania Małopolski w finałach ogólnopolskich współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży w ramach państwowego Systemu Sportu Młodzieżowego", "IV Runda Paralekkoatletycznego Grand Prix Polski. V Ogólnopolski Mityng Integracyjny" oraz "Małopolski Klub - KS AZS Kraków" przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Klub realizuje zadania Gminy Miejskiej Kraków „w zakresie sprzyjania rozwojowi sportu w 2023 roku” pod nazwą "Pasja sportowa z AZS-em".

Klub realizuje zadanie "Aktywizacja sportowa dzieci i młodzieży z AZS-em" współfinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków- "Zadanie realizowane ze środków miasta Krakowa" w ramach umowy nr 27/R/2024.

Klub realizuje zadanie w zakresie "Szkolenia i współzawodnictwa sportowego młodzieży, realizowanego w Akademickich Centrach Szkolenia Sportowego” dofinansowanego ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki.

Klub realizuje zadanie: „Organizacja zajęć sekcji sportowych” oraz "Organizacja imprez sportowych" finansowane ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej  na podstawie umowy nr 2023/0123/0076/Sub.C/DS-SN/1/MR z dnia 19.06.2023 oraz umowy nr 2023/0085/0076/Sub.C/DS-SN/2/MR z dnia 2.05.2023.

Klub realizuje zadanie pod nazwą "Zajęcia sekcji wioślarstwa" dofinansowane ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na podstawie umowy nr ZZO/000470/06/D z dnia 28.09.2023 r.

 

Ruszyliśmy na dobre i nie planujemy się zatrzymać

Dzięki współpracy z uczelnią - Akademią Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz Klubem Sportowym AZS AWF Kraków mamy do zaoferowania ukierunkowanie pod najbardziej dopasowaną do umiejętności i warunków danego dziecka dyscyplinę sportu oraz dostęp do profesjonalnych obiektów sportowych, tj. stadion lekkoatletyczny, tunel, boiska itd. 💪

Zapraszamy dzieci w wieku od 6-12 lat, co ważne i innowacyjne - również z dysfunkcjami narządów ruchu i wzroku!

Oferujemy:

  • zajęcia sportowe o charakterze ogólnorozwojowym z elementami lekkiej-atletyki, gimnastyki oraz gier zespołowych dwa razy w tygodniu pod okiem wykwalifikowanej i doświadczonej kadry trenersko-instruktorskiej,
  • najnowocześniejszy sprzęt sportowy wraz z pakietem stroju sportowego (gratis)
  • udział w zgrupowaniach, obozach i zawodach
  • rozwój ogólnej sprawności fizycznej, tak ważny w dzisiejszych czasach
  • świetną atmosferę i zabawę podczas zajęć wśród swoich rówieśników

Już 3 września o godzinie 17:00 zapraszamy na pierwszy, otwarty trening, który odbędzie się na stadionie AWFu.

Szczegóły tutaj.

Funpage na Facebooku.

Nie może Was zabraknąć!

Do zobaczenia!