Legitymacje AZS 2023/24 is open

Uruchamiamy nowy system członkowski Planeta AZS na rok akademicki 2023/2024

Główna zmiana w działaniu systemu to obowiązek akceptacji wniosku o członkostwo przez Klub AZS. Nie ma możliwości uzyskania członkostwa bez akceptacji Klubu. Oznacza to, że po wypełnieniu formularza (odnawiającego lub nowego członka) zostaje on przesłany do Klubu. Po weryfikacji i jego akceptacji NA E-MAIL UŻYTKOWNIKA PRZESŁANY ZOSTAJE LINK DO PŁATNOŚCI – dopiero po jego wykonaniu członkostwo jest kompletne, a ubezpieczenie obowiązuje od dnia następnego. 

UWAGA! Wszystkie osoby, które w zeszłym roku zakładały konto na platformie SORGA otrzymają (na podany w systemie adres mailowy) LINK do odnowienia składek członkowskich.

Wymagane dokumenty, wysokości składek, opcje ubezpieczenia oraz instrukcja wyrabiania członkostwa - dostępna w zakładce "WYRÓB LEGITYMACJĘ"

Realizacja programów is open

 

Klub realizuje zadania: "Przygotowanie zawodników KS AZS AWF Kraków do reprezentowania Małopolski w finałach ogólnopolskich współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży w ramach państwowego Systemu Sportu Młodzieżowego", "III Runda Paralekkoaltetycznego Grand Prix Polski. III Ogólnopolski Mityng Integracyjny" oraz "Małopolski Klub" przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Klub realizuje zadania Gminy Miejskiej Kraków „w zakresie sprzyjania rozwojowi sportu w 2023 roku” pod nazwą "Pasja sportowa z AZS-em" oraz "Aktywizacja ruchowa bez granic" współfinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

Klub realizuje zadanie w zakresie "Szkolenia i współzawodnictwa sportowego młodzieży, realizowanego w Akademickich Centrach Szkolenia Sportowego” dofinansowanego ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki.

Klub realizuje zadanie: „Organizacja zajęć sekcji sportowych” oraz "Organizacja imprez sportowych" finansowane ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej  na podstawie umowy nr 2023/0123/0076/Sub.C/DS-SN/1/MR z dnia 19.06.2023 oraz umowy nr 2023/0085/0076/Sub.C/DS-SN/2/MR z dnia 2.05.2023.

 

UWAGA! Zmiana systemu wyrabiania LEGITYMACJI ISIC/AZS/ITIC.

Od tego roku wprowadzany jest całkowicie nowy system legitymacji, dlatego uprzejmie prosimy o dokładne zapoznanie się z instrukcją przed przystąpieniem do wypełniania wniosków.

Więcej informacji na temat systemu można znaleźć na stronie Zarządu Głównego AZS legitymacje.azs.pl.

W związku z powyższym poprzedni formularz i instrukcja działania traci ważność!

NOWA INSTRUKCJA WYRABIANIA LEGITYMACJI AZS dostępna jest w zakładce WYRÓB LEGITYMACJĘ lub do pobrania w formacie PDF.

Najważniejsze zmiany:

 1. WAŻNE! Podstawową zmianą, jest NATYCHMIASTOWA PŁATNOŚĆ ONLINE połączona z danym profilem.
  Błędne zaznaczenie spowoduje, że pieniądze NIE trafią na odpowiednie konto, a osoba NIE będzie członkiem naszego Klubu!
  Stąd szczególna prośba o uważne wypełnianie danych, gdyż ze strony naszego Klubu NIE będzie już dostępu do anulowania błędnych deklaracji (w razie pomyłki konieczne będzie ponowne wypełnienie wniosku i ponowna opłata!).
   
 2. Cały proces odbywa się online, nie jest już potrzebna osobista wizyta w Klubie w celu złożenia dokumentów.
   
 3. Legitymacja po poprawnym opłaceniu jest dostępna na Profilu członka w formie elektronicznej. W sytuacji chęci posiadania jej FIZYCZNEJ WERSJI, zainteresowany osobiście zaznacza tę opcję w formularzu. Za dodatkową opłatą zostanie ona przesłana na adres podany do wysyłki.

  UWAGA! Nie ma możliwości w późniejszym czasie dodrukowania „plastikowej” wersji legitymacji, jedyna opcja na jej uzyskanie jest przy pierwszym wyrabianiu.
   
 4. Podstawową kwestią będzie odpowiednie wybranie SEKCJI. W przypadku naszego Klubu zostały one odpowiednio podzielone i nazwane:
  • SPORT POWSZECHNY – sekcje dotyczące Studentów AWF Kraków startujących w Rozgrywkach Akademickich
   (sekcja lekkiej atletyki – dotyczy studentów, którzy wyłącznie startują w AMPach, studenci uczestniczący w treningach pod opieką trenerów należą do sekcji sportu wyczynowego!)
    
  • SEKCJE SPORTU WYCZYNOWEGO:
   • Gimnastyka sportowa,
   • Kajakarstwo górskie,
   • Lekka atletyka,
   • Szermierka,
   • Taekwondo WTF,
   • Wioślarstwo,
    ORAZ
   • Sekcja sportu osób z niepełnosprawnościami,
   • Sekcja Masters,
   • Działacze

     
 5. Warianty opłat dla sekcji SPORTU POWSZECHNEGO:
  • Polisa standard NNW - 6 500,00zł + składka członkowska – 80,00 zł
  • Polisa komfort NNW - 25 000,00zł + składka członkowska – 125,00 zł
  • Polisa sport NNW - 65 000,00zł + składka członkowska – 1035,00 zł
    
 6. Warianty opłat dla sekcji SPORTU WYCZYNOWEGO
  • Polisa standard NNW - 6 500,00zł + składka członkowska– 150,00zł
  • Polisa komfort NNW - 25 000,00zł + składka członkowska – 195,00 zł
  • Polisa sport NNW - 65 000,00zł + składka członkowska – 1105,00 zł
    
 7. W sytuacji błędnie wypełnionego wniosku, zapytania prosimy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
   
 8. W razie problemów i pytań prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  lub telefoniczny: (12) 42 103 77 w godzinach pracy biura.