94 PZLA Halowe Mistrzostwa Polski

Komplet medali przywieźli lekkoatleci KS AZS AWF Kraków z Halowych Mistrzostw Polski, które odbyly się w dniach 29.02-1.03 br. w Toruniu.

Tytuł Mistrzyni Polski obroniła Klaudia Siciarz, podopieczna Ewy Ślusarczyk wygrała bieg na dystansie 60 m pł. Srebrny medal zdobyła Katarzyna Chryczyk w biegu na 1500 m podopieczna Wacława Mirka, brązowy medal zdobyła sztafeta mieszana 4x400m, która pobiegła w składzie: Karolina Cuber, Mariola Karaś, Mariusz Jurczyk (podopieczni Andrzeja Gizy), Szymon Zięba (podopieczny Zbigniewa Króla).

W ramach HPM odbywały sie także HMP U23 i w tej kategorii Katarzyna Mirek zajęła drugie miejsce w skoku wzwyż.

Pozostałe wyniki:

Karolina Cuber-  5 miejsce- 400m- 55,92
Monika Kiepura - 6 miejsce- 60m pł- 8,54
Łukasz Żak- 6 miejsce- 60m- 6,83 PB (el. 6,84)