Legitymacje AZS 2023/24 is open

Uruchamiamy nowy system członkowski Planeta AZS na rok akademicki 2023/2024

Główna zmiana w działaniu systemu to obowiązek akceptacji wniosku o członkostwo przez Klub AZS. Nie ma możliwości uzyskania członkostwa bez akceptacji Klubu. Oznacza to, że po wypełnieniu formularza (odnawiającego lub nowego członka) zostaje on przesłany do Klubu. Po weryfikacji i jego akceptacji NA E-MAIL UŻYTKOWNIKA PRZESŁANY ZOSTAJE LINK DO PŁATNOŚCI – dopiero po jego wykonaniu członkostwo jest kompletne, a ubezpieczenie obowiązuje od dnia następnego. 

UWAGA! Wszystkie osoby, które w zeszłym roku zakładały konto na platformie SORGA otrzymają (na podany w systemie adres mailowy) LINK do odnowienia składek członkowskich.

Wymagane dokumenty, wysokości składek, opcje ubezpieczenia oraz instrukcja wyrabiania członkostwa - dostępna w zakładce "WYRÓB LEGITYMACJĘ"

Realizacja programów is open

 

Klub realizuje zadania: "Przygotowanie zawodników KS AZS AWF Kraków do reprezentowania Małopolski w finałach ogólnopolskich współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży w ramach państwowego Systemu Sportu Młodzieżowego", "III Runda Paralekkoaltetycznego Grand Prix Polski. III Ogólnopolski Mityng Integracyjny" oraz "Małopolski Klub" przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Klub realizuje zadania Gminy Miejskiej Kraków „w zakresie sprzyjania rozwojowi sportu w 2023 roku” pod nazwą "Pasja sportowa z AZS-em" oraz "Aktywizacja ruchowa bez granic" współfinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

Klub realizuje zadanie w zakresie "Szkolenia i współzawodnictwa sportowego młodzieży, realizowanego w Akademickich Centrach Szkolenia Sportowego” dofinansowanego ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki.

Klub realizuje zadanie: „Organizacja zajęć sekcji sportowych” oraz "Organizacja imprez sportowych" finansowane ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej  na podstawie umowy nr 2023/0123/0076/Sub.C/DS-SN/1/MR z dnia 19.06.2023 oraz umowy nr 2023/0085/0076/Sub.C/DS-SN/2/MR z dnia 2.05.2023.

 

Sukcesy podczas Mistrzostw Małopolski

W mijającym roku nasi sportowcy po raz pierwszy poddali się poważnemu sprawdzianowi umiejętności jakie zdobyli podczas naszych zajęć. Rzeczywistość zaskoczyła pozytywnie nas wszystkich i podczas Mistrzostw Małopolski zdobyliśmy 4 medale!

Oto sukcesy podopiecznych naszych trenerek Ewy Ślusarczyk i Marty Guji:

  • V-ce mistrz Małopolski - skok wzwyż - Szymon Kwandrans 
  • V-ce mistrz Małopolski - 100m ppł - Grzegorz Ząbczyk
  • V-ce mistrzowie Małopolski - sztafeta szwedzka - Grzegorz Ząbczyk, Bartosz Płaszewski, Rafał Guzik, Szymon Kwandrans
  • III  m-ce Mistrzostw Małopolski - skok w dal - Szymon Kwandrans

ponadto:

  • VIII m-ce Mistrzostw Małopolski - skok w dal - Sonia Pacześniak
  • IX m-ce Mistrzostw Małopolski - bieg na 300m - Tymoteusz Cichy

Nasi mistrzowie:

Naszym medalistom i trenerkom serdecznie sportowo gratulujemy!

Jednocześnie liczymy na podobne sukcesy w nadchodzącym roku. Mamy podstawy do tego ponieważ już rozpoczęliśmy przygotowania.

Zapraszamy wszystkich chętnych do zabawy z nami. Każdy z Was może być mistrzem. Najważniejsza jednak jest doskonała zabawa we wspaniałej atmosferze, a jej efektem da nam to, ze będziemy mistrzami sami dla siebie :)