Legitymacje AZS 2023/24 is open

Uruchamiamy nowy system członkowski Planeta AZS na rok akademicki 2023/2024

Główna zmiana w działaniu systemu to obowiązek akceptacji wniosku o członkostwo przez Klub AZS. Nie ma możliwości uzyskania członkostwa bez akceptacji Klubu. Oznacza to, że po wypełnieniu formularza (odnawiającego lub nowego członka) zostaje on przesłany do Klubu. Po weryfikacji i jego akceptacji NA E-MAIL UŻYTKOWNIKA PRZESŁANY ZOSTAJE LINK DO PŁATNOŚCI – dopiero po jego wykonaniu członkostwo jest kompletne, a ubezpieczenie obowiązuje od dnia następnego. 

UWAGA! Wszystkie osoby, które w zeszłym roku zakładały konto na platformie SORGA otrzymają (na podany w systemie adres mailowy) LINK do odnowienia składek członkowskich.

Wymagane dokumenty, wysokości składek, opcje ubezpieczenia oraz instrukcja wyrabiania członkostwa - dostępna w zakładce "WYRÓB LEGITYMACJĘ"

Realizacja programów is open

 

Klub realizuje zadania: "Przygotowanie zawodników KS AZS AWF Kraków do reprezentowania Małopolski w finałach ogólnopolskich współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży w ramach państwowego Systemu Sportu Młodzieżowego", "III Runda Paralekkoaltetycznego Grand Prix Polski. III Ogólnopolski Mityng Integracyjny" oraz "Małopolski Klub" przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Klub realizuje zadania Gminy Miejskiej Kraków „w zakresie sprzyjania rozwojowi sportu w 2023 roku” pod nazwą "Pasja sportowa z AZS-em" oraz "Aktywizacja ruchowa bez granic" współfinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

Klub realizuje zadanie w zakresie "Szkolenia i współzawodnictwa sportowego młodzieży, realizowanego w Akademickich Centrach Szkolenia Sportowego” dofinansowanego ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki.

Klub realizuje zadanie: „Organizacja zajęć sekcji sportowych” oraz "Organizacja imprez sportowych" finansowane ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej  na podstawie umowy nr 2023/0123/0076/Sub.C/DS-SN/1/MR z dnia 19.06.2023 oraz umowy nr 2023/0085/0076/Sub.C/DS-SN/2/MR z dnia 2.05.2023.

 

Ruszyliśmy na dobre i nie planujemy się zatrzymać

Dzięki współpracy z uczelnią - Akademią Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz Klubem Sportowym AZS AWF Kraków mamy do zaoferowania ukierunkowanie pod najbardziej dopasowaną do umiejętności i warunków danego dziecka dyscyplinę sportu oraz dostęp do profesjonalnych obiektów sportowych, tj. stadion lekkoatletyczny, tunel, boiska itd. 💪

Zapraszamy dzieci w wieku od 6-12 lat, co ważne i innowacyjne - również z dysfunkcjami narządów ruchu i wzroku!

Oferujemy:

  • zajęcia sportowe o charakterze ogólnorozwojowym z elementami lekkiej-atletyki, gimnastyki oraz gier zespołowych dwa razy w tygodniu pod okiem wykwalifikowanej i doświadczonej kadry trenersko-instruktorskiej,
  • najnowocześniejszy sprzęt sportowy wraz z pakietem stroju sportowego (gratis)
  • udział w zgrupowaniach, obozach i zawodach
  • rozwój ogólnej sprawności fizycznej, tak ważny w dzisiejszych czasach
  • świetną atmosferę i zabawę podczas zajęć wśród swoich rówieśników

Już 3 września o godzinie 17:00 zapraszamy na pierwszy, otwarty trening, który odbędzie się na stadionie AWFu.

Szczegóły tutaj.

Funpage na Facebooku.

Nie może Was zabraknąć!

Do zobaczenia!