Legitymacje AZS 2023/24 is open

Uruchamiamy nowy system członkowski Planeta AZS na rok akademicki 2023/2024

Główna zmiana w działaniu systemu to obowiązek akceptacji wniosku o członkostwo przez Klub AZS. Nie ma możliwości uzyskania członkostwa bez akceptacji Klubu. Oznacza to, że po wypełnieniu formularza (odnawiającego lub nowego członka) zostaje on przesłany do Klubu. Po weryfikacji i jego akceptacji NA E-MAIL UŻYTKOWNIKA PRZESŁANY ZOSTAJE LINK DO PŁATNOŚCI – dopiero po jego wykonaniu członkostwo jest kompletne, a ubezpieczenie obowiązuje od dnia następnego. 

UWAGA! Wszystkie osoby, które w zeszłym roku zakładały konto na platformie SORGA otrzymają (na podany w systemie adres mailowy) LINK do odnowienia składek członkowskich.

Wymagane dokumenty, wysokości składek, opcje ubezpieczenia oraz instrukcja wyrabiania członkostwa - dostępna w zakładce "WYRÓB LEGITYMACJĘ"

Realizacja programów is open

 

Klub realizuje zadania: "Przygotowanie zawodników KS AZS AWF Kraków do reprezentowania Małopolski w finałach ogólnopolskich współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży w ramach państwowego Systemu Sportu Młodzieżowego", "III Runda Paralekkoaltetycznego Grand Prix Polski. III Ogólnopolski Mityng Integracyjny" oraz "Małopolski Klub" przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Klub realizuje zadania Gminy Miejskiej Kraków „w zakresie sprzyjania rozwojowi sportu w 2023 roku” pod nazwą "Pasja sportowa z AZS-em" oraz "Aktywizacja ruchowa bez granic" współfinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

Klub realizuje zadanie w zakresie "Szkolenia i współzawodnictwa sportowego młodzieży, realizowanego w Akademickich Centrach Szkolenia Sportowego” dofinansowanego ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki.

Klub realizuje zadanie: „Organizacja zajęć sekcji sportowych” oraz "Organizacja imprez sportowych" finansowane ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej  na podstawie umowy nr 2023/0123/0076/Sub.C/DS-SN/1/MR z dnia 19.06.2023 oraz umowy nr 2023/0085/0076/Sub.C/DS-SN/2/MR z dnia 2.05.2023.

 

Wielki triumf Renaty Knapik Miazgi w zawodach Pucharu Świata w Budapeszcie

Renata Knapik-Miazga wygrała w Budapeszcie zawody Pucharu Świata Grand Prix FIE w szpadzie.
 
W finale pokonała Węgierkę Annę Kun 11:10. Renata Knapik-Miazga, przed tymi zawodami była 37. w światowym rankingu, drogę do triumfu w turnieju głównym - z udziałem 64 zawodniczek - rozpoczęła od wygranej z Włoszką Nicol Foiettą 15:12, w kolejnej rundzie pokonała Francuzkę Coraline Vitalis 15:11, a w walce o "ósemkę" zwyciężyła Szwedkę Elvirę Martensson 15:13. W ćwierćfinale okazała się o jedno trafienie lepsza od Francuzki Alexandry Louis Marie 11:10, a w półfinale po równie wyrównanym i dramatycznym boju pokonała Estonkę Nelli Differt 14:13, choć prowadziła 11:9 i 13:11. W finale jej rywalką była szósta w klasyfikacji szpadzistek Anna Kun. Nasza zawodniczka wygrała 11:10 i jak w trzech wcześniejszych pojedynkach decydowała dogrywka.
 
To pierwszy pucharowy triumf  34-letniej szpadzistki naszego klubu sportowego AZS AWF Kraków.
Serdecznie gratulujemy sukcesu zawodniczce oraz kierownikowi sekcji szermierczej, trenerowi Radosławowi Zawrotniakowi.