Legitymacje AZS 2023/24 is open

Uruchamiamy nowy system członkowski Planeta AZS na rok akademicki 2023/2024

Główna zmiana w działaniu systemu to obowiązek akceptacji wniosku o członkostwo przez Klub AZS. Nie ma możliwości uzyskania członkostwa bez akceptacji Klubu. Oznacza to, że po wypełnieniu formularza (odnawiającego lub nowego członka) zostaje on przesłany do Klubu. Po weryfikacji i jego akceptacji NA E-MAIL UŻYTKOWNIKA PRZESŁANY ZOSTAJE LINK DO PŁATNOŚCI – dopiero po jego wykonaniu członkostwo jest kompletne, a ubezpieczenie obowiązuje od dnia następnego. 

UWAGA! Wszystkie osoby, które w zeszłym roku zakładały konto na platformie SORGA otrzymają (na podany w systemie adres mailowy) LINK do odnowienia składek członkowskich.

Wymagane dokumenty, wysokości składek, opcje ubezpieczenia oraz instrukcja wyrabiania członkostwa - dostępna w zakładce "WYRÓB LEGITYMACJĘ"

Realizacja programów is open

 

Klub realizuje zadania: "Przygotowanie zawodników KS AZS AWF Kraków do reprezentowania Małopolski w finałach ogólnopolskich współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży w ramach państwowego Systemu Sportu Młodzieżowego", "III Runda Paralekkoaltetycznego Grand Prix Polski. III Ogólnopolski Mityng Integracyjny" oraz "Małopolski Klub" przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Klub realizuje zadania Gminy Miejskiej Kraków „w zakresie sprzyjania rozwojowi sportu w 2023 roku” pod nazwą "Pasja sportowa z AZS-em" oraz "Aktywizacja ruchowa bez granic" współfinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

Klub realizuje zadanie w zakresie "Szkolenia i współzawodnictwa sportowego młodzieży, realizowanego w Akademickich Centrach Szkolenia Sportowego” dofinansowanego ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki.

Klub realizuje zadanie: „Organizacja zajęć sekcji sportowych” oraz "Organizacja imprez sportowych" finansowane ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej  na podstawie umowy nr 2023/0123/0076/Sub.C/DS-SN/1/MR z dnia 19.06.2023 oraz umowy nr 2023/0085/0076/Sub.C/DS-SN/2/MR z dnia 2.05.2023.

 

Akcje obozowe: AZS Lider Camp i AZS Student Camp Wilkasy

I.    AZS LIDER CAMP (wydarzenie o charakterze szkoleniowym)

AZS Lider Camp to obóz szkoleniowy, który odbędzie się w dniach 4-10 września w Centralnym Ośrodku Sportu Akademickiego w Wilkasach.

Wydarzenie jest adresowane do młodych działaczy Klubów Uczelnianych AZS. Do udziału zapraszamy serdecznie osoby, które wiążą swoją przyszłość z działalnością organizacyjną w Akademickim Związku Sportowym i chcą się rozwijać w jednym z czterech zaproponowanych przez nasz obszarów (finanse, promocja i media społecznościowe, organizacja wydarzeń sportowych oraz kształtowanie umiejętności liderskich).


Obóz AZS Lider Camp to przede wszystkim bogata oferta paneli szkoleniowych zarówno w formie wykładowej, jak również warsztatowej. Istotnym elementem naszej inicjatywy będzie integracja uczestników, o którą zadba doświadczona kadra obozowa. Ponadto organizatorzy przewidują całotygodniową rywalizację drużyn, które już pierwszego dnia obozu zostaną utworzone w drodze losowania spośród wszystkich uczestników.


W programie przewidujemy między innymi:

- warsztaty z tematyki budowania zespołu,

- panele szkoleniowe z zakresie wybranej przez siebie ścieżki rozwoju,

- panele dyskusyjne z zaproszonymi gośćmi,

- poranne zaprawy,

- rozgrywki sportowe (koszykówka 3x3, siatkówka itp.),

- quizy wiedzy o sporcie, muzyce i kulturze,

- studenckie zabawy integracyjne,

- ognisko,

- imprezy taneczne,

- i wiele, wiele innych…


Organizatorzy zapewniają wszystkim uczestnikom zakwaterowanie w pokojach wieloosobowych w COSA Oddział w Wilkasach, 3 posiłki dziennie oraz przekąski pomiędzy panelami szkoleniowymi. Cena obozu za jednego uczestnika wynosi 850 zł.

Opłata może być pokryta indywidualnie przez uczestnika lub może to zrobić macierzysty klub/uczelnia. Zachęcamy serdecznie zarządu klubów do wydelegowania młodych działaczy.


Do udziału w AZS Lider Camp zapraszamy osoby, które nie ukończyły 25. roku życia. Ponadto organizatorzy zastrzegają, że maksymalna liczba osób w ramach jednej ścieżki szkoleniowej wynosi 15. Osoby, które nie zostaną zakwalifikowane na daną ścieżkę, będą mogły skorzystać w alternatywnego wyboru.


Szczegółowe informacje wraz z dokładnym opisem ścieżek szkoleniowych znajdują się na stronie internetowej: http://lider.azs.pl/ 


Wszelkie informacje na temat obozu udziela koordynator Krzysztof Pszczółka, z którym można się kontaktować mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 508 168 523.

II.   AZS STUDENT CAMP WILKASY (wydarzenie o charakterze sportowo-rekreacyjnym)

 

Ośrodek AZS Wilkasy, termin 4-10.09.2023 r.


Oferta jest skierowana zarówno do tegorocznych maturzystów, którzy rozpoczynają swoją przygodę na studiach, jak i do każdej osoby wyznającej zasadę Atmosfera-Zabawa-Sport chcącej spędzić wakacje w duchu sportowym oraz integracyjnym.

Stawiamy przede wszystkim na miło spędzony czas oraz poznanie nowych ludzi. Nie ma konieczności korzystania ze wszystkich zajęć, jakie oferujemy, ale oczywiście jak najbardziej do tego zachęcamy. Na koniec obozu zostanie rozegrany Puchar AZS w SUP.


W programie do wyboru m.in.:

- rejs statkiem

- zajęcia z żeglarstwa,

- zajęcia z windsurfingu,

- zajęcia z tenisa,

- kajaki i rowery wodne,

- zajęcia z aerobiku,

- zajęcia z badmintona,

- gry zespołowe/plażowe,

- zajęcia z tańca,

- zajęcia z SUP


Na obozowiczów czeka zakwaterowanie na terenie ośrodka AZS Wilkasy, wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja), pamiątkowa koszulka, zajęcia z instruktorami i ubezpieczenie NNW.


Koszt udziału w całym obozie wynosi 1099 PLN. Istnieje możliwość częściowego udziału w obozie – płatne po 250 PLN od doby hotelowej (od godziny 15 do godziny 11 następnego dnia – od obiadu do śniadania).


Transport autokarowy na trasie Warszawy - Wilkasy - Warszawa zapewnia organizator, ale tylko w przypadku jeśli zbierze się grupa min. 20 osób. Opcję transportu można wybrać w momencie zgłoszenia (dodatkowa opłata 50 zł). Dojazd na miejsce zbiórki na koszt własny.


Dodatkowe informacje i zgłoszenia na stronie: azs.waw.pl/studentcamp


Kontakt do organizatorów:

Hanna Matula – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. – 574 929 109

Magdalena Bryk – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. – 723 371 641


Zapraszamy!