Legitymacje AZS 2020/21 is open

UWAGA! Zmiana systemu wyrabiania LEGITYMACJI ISIC/AZS/ITIC.

W związku z całkowitą zmianą systemu wyrabiania legitymacji, poprzedni formularz i instrukcja działania traci ważność.

NOWA INSTRUKCJA WYRABIANIA LEGITYMACJI AZS dostępna jest w zakładce WYRÓB LEGITYMACJĘ lub do pobrania w formacie PDF... czytaj więcej

Realizacja programów is open

Klub realizuje zadania z zakresu: "Szkolenie i współzawodnictwa sportowego młodzieży, realizowanego w Akademickich Centrach Szkolenia Sportowego”, "Upowszechnianie sportu różnych grup społecznych i środowiskowych" współfinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Klub realizuje zadania: "Szkolenie klubowe reprezentantów Małopolski do finałów ogólnopolskich współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży w ramach państwowego Systemu Sportu Młodzieżowego" i "Odlotowa Małopolska" przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Klub realizuje zadania Gminy Miejskiej Kraków „w zakresie sprzyjania rozwojowi sportu w 2020 roku”, "Działalność na rzecz osób niepełnosprawnych - Działania na rzecz rozwoju sportu osób niepełnosprawnych" współfinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków (KRK.Sport).

48. Paralekkoatletyczne Mistrzostwa Polski w Krakowie zostały zrealizowane w ramach projektu: „Sprawdź się na STARCIE” współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na podstawie umowy nr ZZB/000588/BF/D.

48. Paralekkoatletyczne Mistrzostwa Polski w Krakowie zostały zrealizowane w ramach projektu: „Małopolska na sportowo” przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Klub realizuje zadanie: „Organizacja zajęć sekcji sportowych” finansowane ze środków Ministerstwa Sportu na podstawie umowy nr 2020/0049/0076/Sub.C/DS-SN/1/MR

48. Paralekkoatletyczne Mistrzostwa Polski - Wydarzeniem Sportowym roku w 2. Plebiscycie Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że 48. Paralekkoatletyczne Mistrzostwa Polski otrzymały tytuł Wydarzenia Sportowego roku w 2. Plebiscycie Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego!

    Zawody, które mieliśmy zaszczyt w tym szczególnym roku organizować wraz z Polskim Związkiem Sportu Niepełnosprawnych START okazały się największą imprezą paralekkoatletyczną w tym roku w Europie i prawdopodobnie na świecie. Tegoroczna edycja mistrzostw odbyła się na stadionie AWF Kraków. Oprócz reprezentantów Polski do udziału w mistrzostwach zgłosili się zawodnicy z Czech, Portugalii, Malty, Grecji, Chorwacji czy Danii. Po raz pierwszy od czasu wybuchu pandemii koronawirusa paralekkoatleci mogli przejść klasyfikację, która pozwoli im ze względu na daną niepełnosprawność startować w określonej klasie startowej w danej konkurencji w zawodach rangi międzynardowej.

    Sam plebiscyt składał się z trzech etapów. W pierwszym, zgłaszani byli kandydaci, w drugim kapituła wybrała 25 nominacji w czterech kategoriach, w ostatnim etapie można było oddawać głosy na swoich faworytów. Wszystko oczywiście w pandemicznych warunkach, czyli online.
    Dziękujemy wszystkim, którzy oddali swój głos na 48. Paralekkoatletyczne Mistrzostwa Polski w Krakowie. Dziękujemy również wszystkim, którzy przyczynili się do wspaniałej organizacji zawodów.

    Szczególne podziękowania dla instytucji, które wsparły finansowo 48. Paralekkoatletyczne Mistrzostwa Polski:
- Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
- Ministerstwo Sportu
- Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz relacji wideo z Finału 2. Plebiscytu Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego, który odbył się w Muzeum Sportu i Turystyki.
https://paralympic.org.pl/guttmanny2020-final-2-plebiscytu-pkpar-galeria-zdjec/
https://www.youtube.com/watch?v=EofqslNWiaA